Candidati

Abdiel Calvin (2001 – Indonesia)

Andreatta Stefano (1991 – Italy)

Bae Jinwoo (2001 – Republic of Korea)

Bai Ennian (2003 – China)

Bašić Ivan (1996 – Serbia)

Baskakova Viktoria (1997 – Russia)

Battiloro Raffaele (1999 – Italy)

Bertolazzi Giovanni (1998 Italy)

Bily Robert (1997 – Czech Republic)

Bonyushkina Ekaterina (2003 – Russia)

Braun Aurelius (1995 – Germany)

Buch Eudald (1997 – Spain)

Cecino Elia (2001 – Italy)

Chamot Dominic (1995 – Switzerland)

Choi Isak (2004 – Republic of Korea)

Chon Saeyoon (1995 – Republic of Korea)

Dallagnese Eleonora (2000 – Italy)

Denisenko Andrey (1992 – Russia)

Dolya Timofey (1993 – Russia)

Druml Sophie (1998 – Austria/USA)

Evgrafov Evgeny (2002 – Russia)

Fatone Osvaldo Nicola Ettore (1995 – Italy)

Galic Ivan (1994 Croatia)

Garanich Kateryna (1995 – Ukraine)

Granata Francesco (1998 – Italy)

Hahn Laetitia Noemi (2003 – Germany)

Han Wenfang (2000 – China)

Ishii Fuko (1991 – Japan)

Ivanova Dina (1994 Russia)

Jo Samuel (1991 – Republic of Korea)

Kang Hyelee (1995 – Republic of Korea)

Kato Daiki (1990 – Japan)

Kawakami Mari (1994 – Japan)

Khaibullina Daniia (1992 – Kazakhstan/Russia)

Khudyakov Oleg (1994 – Russia)

Kim Dohyun (1994 – Republic of Korea)

Kim Kang Tae (1997 – Republic of Korea)

Kim Junhyung (1997 – Republic of Korea)

Kim Jeonghwan (2000 – Republic of Korea)

Kim Jung Eun Séverine (1994 – Republic of Korea)

Kinasov Maxim (1993 – Russia)

Kobayashi Kaito (1995 – Japan)

Kotte Mitra (1995 – Austria)

Kozin Ruben (1997 – Russia)

Ku Ching-Yun (2004 – Taiwan)

Kuznetsov Nikolai (1994 – Russia)

Kuznetsov Artem (1990 – Russia)

Lee Hesu (1991 – Republic of Korea)

Lee Chang Gyu (1998 – Republic of Korea)

Liculescu Adela (1993 – Romania)

Linowitzki Jakob (1996 – Germany)

Liu Ziyu (1998 – China)

Marusic Lovre (1992 – Croatia)

Mattson Viktor Yuandong (1992 – Sweden)

Mejias Anton (2001 – Finland)

Menjon Alberto (1993 – Spain)

Micieli Ruben (1997 – Italy)

Mordau Ken Marius (1994 – Germany)

Na Seunghyuk (1997 – Republic of Korea)

Navarro José (1995 – Bolivia)

Nour Ayadi (1999 – Morocco)

Oh Yeontaek (1992 – Republic of Korea)

Osaki Yuki (1993 – Japan)

Otal Josquin (1992 – France)

Paradee Tristan (2000 – USA)

Park Jieun (1999 – Republic of Korea)

Park Jae Hong (1999 – Republic of Korea)

Petrov Vladimir (1997 – Russia/Mexico)

Ranaldi Davide (2000 – Italy)

Rhyu Hangon (1999 – Republic of Korea)

Sargsyan Zhora (1994 – Armenia)

Sasko Polina (1993 – Ukraine)

Schwalbe Hanna Lucia (2001 – Germany)

Skomorokhov Vladimir (1999 – Russia)

Sohn A Jin (1994 – Republic of Korea)

Song Yaozong (1995 – China)

Soos Viktor (1996 – Germany)

Sternath Lukas (2001 – Austria

Sun Youl (2000 – Republic of Korea)

Svaikovski Edvin (1994 – Lithuania/Poland)

Tamogami Yuna (1994 – Japan)

Tang Dishih-Yu (1995 – Taiwan)

Tashko Kostandin (1997 – Albania)

Trebo Maximilian (1996 – Italy)

U Chun Lam (2002 – China)

Valluzzi Serena (1994 – Italy)

Vincent Guillaume (1991 France)

Vladimirov Timofei (2001 – Russia)

Wan Xiaoya (1999 – China)

Wieczorek Marcin (1996 – Poland

Wuu Elliot (1999 – USA)

Yagi Daisuke (2003 – Japan)

Yao Jialin (1999 – China)

Yoh Hao Zi (1995 – Malaysia)

Yonghwan Jeong (1991 – Republic of Korea)

Yoon Joon (1993 – Republic of Korea)

Youn Jihyung (1999 – Republic of Korea)

Zang Xiaolu (1999 – China)

Zhang Yue (1991 – Hong Kong)

Seguici